Peugeot 208
1.2 PureTech 100pk Active Pack | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren achter | Cruise Control | Airco | Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 12.690,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.690,-
LEASEPRIJS: € 173,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.102,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech 100pk Active Pack | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren achter | Cruise Control | Airco | Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 4 januari 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 79.483 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 173,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.690,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JKD-28-N |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 530 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.595 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" lichtmetalen velgen "Taksim"
- Metaallak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Peugeot Connect 3D Navigatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Peugeot Connect SOS & Assistance
- radio
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Navigatie